پوشاك جامعه JAMEE پوشاک آقایان - نمايندگي اراک

پوشاك جامعه JAMEE پوشاک آقایان - نمايندگي اراک

فروشگاههاي ميرهاشمي، عرضه كننده بهترين كت و شلوار دامادي، پيراهن و ملزومات در سطح استان مركزي

نمايندگي انحصاري پوشاك جامعه و مطهري در استان مركزي

آماده ارائه بهترين پوشاك مردانه به شما هم استاني هاي عزيز مي باشد.

طرف قرارداد با :

تعاوني مصرف استانداري مركزي

تعاوني مصرف سازمان آب و فاضلاب استان مركزي

تعاوني مصرف سازمان جهاد كشاورزي

تعاوني مصرف كارخانه آذرآب

 

 شعبه 1 : اراک - خيابان سي متري آيت اله غفاري - بعد از بانك تجارت - تولبدي كت و شلوار ميرهاشمي

تلفن : 08613285135

 

 شعبه 2 : اراک - خيابان آيت اله سعيدي - بعد از چهارراه راهزان - روبروي داروخانه دكتر اسماعيليان - فروشگاه جامعه

تلفن : 08613251668 - 08613282166

وب سايت : www.jamee.ir

 

كت و شلوار توسي چهارخانه با پيراهن مشكي

كت و شلوار توسي چهارخانه با پيراهن مشكي

 

 

كت و شلوار توسي روشن ساده با پيراهن مشكي

كت و شلوار توسي روشن ساده با پيراهن مشكي

 

كت و شلوار قهوه اي خردلي مخمل كبريتي با پيراهن ساده سفيد

كت و شلوار قهوه اي خردلي مخمل كبريتي با پيراهن ساده سفيد

 

 

كت و شلوار مشكي با پيراهن ساده سفيد

كت و شلوار مشكي با پيراهن ساده سفيد

 

مارکهای تولید شده در کارخانجات جامعه : گلوری ، نوبل ، جامعه و اکسون

مارکهای تولید شده در کارخانجات جامعه : گلوری ، نوبل ، جامعه و اکسون

مارکهای گلوری و نوبل برندهای صادراتی شرکت جامعه هستند که از لحاظ الگوی دوخت و خرجکار ( استر ، لایی چسب ، بانتو ، زیپ ، دکمه و غیره... ) با مارک جامعه قابل مقایسه می باشد.

الگوی دوخت برندهای صادراتی الگوی کلاسیک می باشد که مناسب جهت مصارف مجلسی است . آستر بکاربرده برده شده از بهترین آسترهای تولیدی کشورهای آلمان و فرانسه و از جنس ساروج می باشد. معمولا" این آسترها برای شکیل تر نشان دادن کت از رنگهای متضاد استفاده می شود.
لایی مورد نیاز از کشور فرانسه تهیه شده است. تمامی قسمتهای کت بانتو دوزی شده است که باعث چسبندگی بیشتر لایی و پارچه به یکدیگر می شود که در نتیجه ظاهر کت را بر روی تن آراسته تر نشان می دهد.

الگوی دوخت برند جامعه الگوی ریچ ( Rich ) می باشد که مناسب جهت مصارف روزانه ( کارمندی ) می باشد به این علت از الگوی ریچ استفاده می گردد که آزادتر ، مناسب جهت شرکت در جلسات مختلف اداری و جهت رانندگی کردن و ... استفاده می گردد. آستر این کت ها یکرنگ بوده و نوع دوخت از لحاظ کیفیت با برندهای صادراتی یکسان است اما خرجکارهای استفاده شده در آن معمولا" داخلی است.
در یکسال گذشته با توجه به نیاز بازار و تقاضای نسل جوان با به روز کردن الگوها و افزایش کیفیت دوخت و همچنین برای تولید کت وشلوار با پارچه های خارجی مرغوبتر و تماما" پشم برند اکسون تدبیر گردید. از لحاظ الگو معمولا" اندامی تر و از لحاظ طرح و مدل پارچه به روزتر می باشد. لازم به ذکر است در مواردی پارچه های استفاده شده در این کت ها انحصارا" سفارش داده شده جهت مصارف مجلسی است. آستر و خرجکار کت وشلوار اکسون از کشورهای آلمان ، فرانسه و ترکیه تهیه می گردد و از بهترین دوخت های کارخانه محسوب می شود.

 

كت و شلوار توسي با پيراهن صورتي

كت و شلوار توسي با پيراهن صورتي

 

كت و شلوار مشكي با پيراهن راه راه سفيد - قرمز

كت و شلوار مشكي با پيراهن راه راه سفيد - قرمز

 

چه نوع کت و شلواری ظاهر ما را برازنده تر میکند؟


لزوما" هر انچه که ما دوست داریم بپوشیم برازنده ما نیست.

متخصصان شرکت جامعه با بهره گیری از سالها تجربه نکات قابل استفاده زیر را به شما عزیزان  تقدیم می نمایند. تا بتوانید متناسب با نوع اندام ،سن ،رنگ چهره و بسیاری از فاکتورهای دیگر که صرفا" مربوط به شخص شماست بهترین پوشش را به سادگی انتخاب نمایید. برای انتخاب مناسب ترین پوشش براساس طرح پارچه،مدل،رنگ و سایز اولین قدم شناخت اندام خود می باشد.


افراد براساس قد به سه دسته تقسیم می شوند:

1- افراد با قد کوتاه ( لاغر ویا چاق)
الف- بهتر است این افراد  پارچه  های راه راه (دیپلمات) ، ترجیحا" از دیپلمات ریز یعنی از راه راه باریک استفاده کنند.

ب-  برای این افراد کتها بهتر است تک چاک باشد، فرم کت تک چاک بنحوی است که باعث یکپارچگی دید بیننده  از پشت سر شده و این امر به کشیدگی اندامشان کمک می کند. دراپ مناسب برای این افراد 2 ویا 4 می باشد.

ج- افراد کوتاه قامت نباید کت های اندامی بپوشند. این نوع کت ها باعث میشود بالا تنه فرد مثلثی شکل دیده شود که منجر به عریض تر نشان دادن شانه ها  شده و با لا تنه کم  ارتفاع دیده شود.


2- افراد با قد متوسط (معمولا" متناسبند ، لاغر و یا چاق)
الف- افراد با قد متوسط معمولا" اندام متناسب تری نسبت به بقیه دارند برای این افراد عموما"انتخاب های زیادی وجود دارد و تنها تناسب رنگ وطرح مناسب چهره می تواند بهترین ظاهر را در این دسته ایجاد کند اما رعایت اصول  کلی شیک پوشی  می تواند به رضایت مندی نهایی منجر گردد. بهتر است اگر کمی چاق ترند از کت های دراپ دار و اگر لاغر ترند از کت های دراپ6 استفاده نمایند.

3- افراد با قد بلند(لاغر ویا چاق)
الف- این افراد اگر لاغرند  بهتر است از پارچه های راه راه درشت و پیچازی واگر چاق ترند بهتر است از پارچه های راه راه باریک تر استفاده نمایند.

ب- افراد با قد بلند ،افراد لاغر با قد بلند باید از کت دو چاک استفاده کنند چون اکثرا" افراد لاغر بلند قد کمر باریکتری نسبت به شانه شان دارند و استفاده از کت دو چاک باعث تناسب بیشتری بین کمر و شانه شان می شود و اصطلاحا" از لق زدن پایین کت می توانند جلوگیری نمایند. دراپ مناسب این اندام شماره 8 میباشد.

ج-عمده مشکلی که این افراد دارند کوتاه بودن آستین های کت  آنهاست که فقط با دراپ 8 قابل حل است در خیلی از موارد آستین های بلند پیراهنها با دکمه سر دست که از زیر کت نمایان است کمک بزرگی خواهد کرد!


 

اصولا كت و شلوارهایی از جنس پارچه‌های براق، پارچه‌های ضخیم و كلفت، طرح‌هایی مثل 4خانه درشت و... باعث درشت‌نمایی اندام می‌شود و این قبیل كت‌ها برای افراد لاغر برازنده‌تر هستند.

آقایان چاق می‌توانند از كت وشلوارهایی با رنگ‌های تیره و مات و همینطور طرح‌های راه‌راه  باریک و یا بدون طرح استفاده كنند.همچنین این آقایان باید از پوشیدن كت‌هایی كه در پشت چاك دارد و به‌ویژه كت‌های دوچاك بپرهیزند خصوصا افرادی كه در ناحیه پشت درشت اندام هستند، چراكه چاك‌ها در پشت كت جلب توجه می‌كند و ایراد اندام را به چشم می‌آورد. پوشیدن كت‌هایی بدون چاك، پیله و یا هر برشی كه جلب توجه كند برای آنها مناسب است.

استفاده از کت تک دکمه فقط در مراسم بسیار رسمی و دامادی و مراسم خاص استفاده می شود ولی کت دو دکمه استفاده آن در مراسم رسمی ، ادارات و برای پوشش روزانه پیشنهاد می شود.
یقه کتها هم باید مناسب با اندام و هیکل افراد باشد کتها با یقه شکاری باعث پهن تر نشان دادن شانه های فرد می شود و این مدل از یقه بصورت فصلی می باشد و فقط در دوره ای خاص مد می باشد. یقه های ساده  را در تمام مراسم و در تمامی موارد می توان استفاده نمود.  

در رابطه با جنس پارچه می توان گفت هر چقدر میزان پشم آن بیشتر باشد كت رسمی‌تر خواهد بود و معمولا كت‌های رسمی از 70 تا 100 درصد پشم تهیه می‌شوند. مرغوبیت این كت‌ها به كیفیت و نوع پشم به كار رفته بستگی دارد.البته چروك شدن ویژگی این كت‌هاست و باید توجه داشت این كت‌ها، كت‌های اداری و روزانه نیستند چراكه در محیط‌های اداری و كاری  و نیز برای مصارف روزانه بهتر است از كت وشلوار‌هایی استفاده كرد كه زیاد چروك نشود تا بتوانید نظم و آراستگی‌تان را حفظ كنید.كت‌هایی كه در تهیه الیاف ان  درصدی الیاف مصنوعی به‌ویژه  trevira به كار رفته باعث کمتر چروک شدن  كت وشلوار ها ‌می شود و می‌توان به عنوان پوششی که به مراقبت کمتری نیاز دارد، از آنها استفاده كرد. ترکیب 45درصد پشم و55درصد تراویرا در پارچه که بطور تخصصی در شرکت جامعه تولید می شود می تواند کلیه نیازهای اداری و روزانه را و در خیلی از موارد به دلیل مرغوبیت و خاص بودن طرحهای پارچه، نیازهای مجلسی  را تامین نماید نكته دیگری كه تاثیر بسیاری در كاربرد كت و شلوار می‌گذارد و نافذترین عامل  است، طرح پارچه و رنگ آن است.غالبا كت و شلوار‌های رسمی از رنگ‌های تیره و به‌ویژه طیف خاكستری و بدون طرح یا راه‌راه هستند.

آقایانی كه قد بالاتنه آنها نسبت به پایین تنه كوتاه‌تر است، باید از كت‌هایی با یقه باز و برگردان یقه بلند و باریك استفاده كنند و چنانچه قد پایین‌تنه و پاها كوتاه باشد استفاده از كت‌های كوتاه‌تر مناسب‌تر است، زیرا كت‌های بلند باعث می‌شوند پاها كوتاه‌تر از حدی كه هست به نظر برسد. همچنین این افراد باید از پوشیدن شلوارهای دمپا پاكتی بپرهیزند.
 
 قد كت: برای قد كت وقتی كت را پرو می‌كنید در حالت ایستاده دست‌ها را در كنار بدن قرار دهید، قد كت باید تا نوك انگشت شست برسد (البته  برای برخی افراد استثنا وجود دارد)
قد شلوار :باید توجه داشته باشیدشلوارتان به قدری بلند باشد كه در حالت ایستاده لبه پشت شلوار تا لبه پایین پاشنه كفشتان را بگیرد. بعضی از آقایانی که از کفشهای لژ دار بلند تر استفاده می کنند دقت نمایند که حتما" قد شلوارهای آنها حتما" روی پاشنه را بپوشاند.
جوراب: رنگ جوراب بهتر است با رنگ کفش هماهنگ  ویا همرنگ شلوار باشد. جورابهای سفیدو  اسپرت مناسب شلوار جین و کفشهای ورزشی می باشد.
کمربند: رنگ کمربند و کفش معمولا یکیست مگر در مواردی که از کمربند جیر استفاده شود. کمربند مشکی تنها کمربندی است که همه آقایان باید داشته باشند.
زیر پیراهنی: آقایان توجه داشته باشند در زیر پیراهن های نازک تر حتما"از زیر پیراهنی های همرنگ و یا سفید استفاده نمایند. پیدا شدن یقه زیر پیراهنی از یقه پیراهن بسیار بد جلوه است.
تی شرت: افرادی که چاق ترند و گردن های کوتاه تری دارند بهتر است از تی شرت های یقه باز تر و هفتی شکل استفاده نمایند. چرا که انها را کشیده تر نشان میدهد.
 

كت و شلوار توسي با پيراهن سفيد

كت و شلوار توسي با پيراهن سفيد

 

كت و شلوار سفيد براق با پيراهن سفيد

كت و شلوار سفيد براق با پيراهن سفيد

 

چگونه لباسهای خود را بشوییم ؟


در بسیارى از مواقع لباس ها،وسایر وسایل پارچه اى با اولین شست و شو خراب و غیرقابل استفاده مى شوند. ما اغلب این امر را ناشى از جنس نامرغوب پارچه مى دانیم حال آنكه در خیلى از موارد این مشكل بر اثر بى توجهى ما به نحوه شست و شو و دستورالعمل مراقبت از آن لباس یا پارچه خاص است، از این رو علایمى بین المللى جهت انتقال اطلاعات لازم براى مراقبت و شست و شوی لباس ها تعیین شده كه اغلب در قسمت داخلى لباس بر روى یك قطعه پارچه كوچك چاپ شده و در یكى از درزهاى آن دوخته مى شود. در روى دیگر این قطعه پارچه كوچك اغلب مواد و الیاف تشكیل دهنده پارچه لباس و درصد هریك از این مواد را قید مى كنند. با استفاده از جنس الیاف لباس نیز مى توانید روش صحیح شست وشوى لباس را انتخاب كنید.علایم بین المللى دستورالعمل مراقبت از لباس ها و پارچه ها اغلب به نوع شست و شو (خشک شویی یا تر شویی) یا شست وشوى دستى یا با ماشین، درجه حرارت آب شست وشو، امكان یا عدم امكان استفاده از رنگ ها، نحوه خشك كردن پارچه، روش و درجه حرارت براى اتوكشى آن دلالت دارند.
شما هم اگر مایلید لباس هایتان از عمر طولانى برخوردار شوند بهتر است پیش از شروع شست وشوى البسه، به دستورالعمل های شستشوی هر لباس توجه كنید.
این علایم بین المللى بر روى لباس ها و محصولات پارچه اى اغلب كشورها مورد استفاده قرار مى گیرد، ضمن آنكه برخى از این دستورالعمل ها با پیام هاى كوتاه درج شده نیز همراه هستند كه گاه به یك زبان، و در مورد محصولات شركت هاى معتبر، به چند زبان ارائه شده اند.
جهت کت وشلوار متداولترین علایم بصورت زیر شرح داده می شود:

 
البسه مورد مصرف نباید با آب شسته شود.
استفاده از خشك كن براى این لباس خاص مناسب نیست.نباید از سفید كننده براى پارچه یا لباس مورد نظر استفاده كرد.
امكان استفاده از اتو ، میزان حرارت آن از ملایم تا متوسط و داغ به وسیله ۱ تا ۳ نقطه بر روى تصویر اتو نشان داده مى شود.
امكان استفاده از خشك شویى

 

كت و شلوار مشكي با پيراهن ساده بنفش

كت و شلوار مشكي با پيراهن ساده بنفش

 

كت و شلوار سورمه اي با پيراهن ساده نارنجي روشن

كت و شلوار سورمه اي با پيراهن ساده نارنجي روشن

 

جامعه JAMEE پوشاک آقایان

جامعه JAMEE پوشاک آقایان - نمايندگي اراک

فروشگاههاي ميرهاشمي، عرضه كننده بهترين كت و شلوار دامادي، پيراهن و ملزومات در سطح استان مركزي

نمايندگي انحصاري پوشاك جامعه و مطهري در استان مركزي

آماده ارائه بهترين پوشاك مردانه به شما هم استاني هاي عزيز مي باشد.

طرف قرارداد با :

تعاوني مصرف استانداري مركزي

تعاوني مصرف سازمان آب و فاضلاب استان مركزي

تعاوني مصرف سازمان جهاد كشاورزي

تعاوني مصرف كارخانه آذرآب

 

 شعبه 1 : اراک - خيابان سي متري آيت اله غفاري - بعد از بانك تجارت - تولبدي كت و شلوار ميرهاشمي

تلفن : 08613285135

 

 شعبه 2 : اراک - خيابان آيت اله سعيدي - بعد از چهارراه راهزان - روبروي داروخانه دكتر اسماعيليان - فروشگاه جامعه

تلفن : 08613252668 - 08613282166

وب سايت : www.jamee.ir

 

بازگشت/صفحه اصلی